Objevte kouzlo moderních a kvalitních gramofonů

Pokud se zajímáte o hudbu, jistě vám neuniklo, že je možné koupit si hudbu i jiné typy sdělení na gramofonových deskách. Zaznamenaly svůj comeback, a to pro jejich nenahraditelnou atmosféru. Navíc spousta z nás má doma gramo desky ve skvělé kvalitě po rodičích nebo prarodičích. Proč si je nepřehrát, zvlášť pokud máte na gramofonových deskách i skvosty v podobě světoznámých kapel.

Vyberte si správný typ gramofonu

Tak, jako je možné vybírat z mnoha druhů repro soustav nebo třeba Hi-Fi přehrávačů, i gramofony se těší bohaté nabídce.

Pokud se právě teď díváte po modelu, který by uspokojil drtivou většinu běžných uživatelů, zaměřte pozornost např. na gramofon Rega Planar 1 v provedení bílý matný lak. Jedná se o uživatelsky přívětivý gramofon za výbornou cenu. Má zcela nové ramínko RB 110 s automatickým nastavením anti-skatingu, jednoduše se obsluhuje, je dodáván s přenoskou Rega Carbon MM, podstavec je složen z pevného termosetu s matnou povrchovou úpravou. Potěší vás i nová deska se setrvačníkovým efektem na minimalizaci kolísání rychlosti, která je umístěna na držáku. Předností je i patentované přesné kuličkové ložisko z mosazi. Talíř je poháněn řemínkem pomocí 24 V asynchronního motoru s hliníkovou kladkou, přesným řízením, velmi nízkou hladinou hluku a stabilními otáčkami.

Tento i mnohé jiné gramofony a příslušenství k nim najdete na melodyshop.cz. Vybírat můžete i jehly, ramena, přenosky a headshell, náhradní díly, předzesilovače, pomůcky k čištění a údržbě…

Pro profesionály i domácnosti

Ať už se hudbou živíte, nebo si „jen“ rádi doma poslechnete kvalitně podaný zvuk, na meldoyshop.cz najdete, co hledáte. Pokud váháte, rádi vám zde erudovaní prodejci poradí. Vybírat můžete např. i kvalitní a různorodé mikrofony zpěvové, nástrojové či boutque, bezdrátové mikrofonní systémy, velkomembránové modely, elektronkové a páskové, hlavové a kravatové mikrofony a jiné.

Ať už hledáte gramofon nebo něco jiné pro svou zábavu či profi činnost, s důvěrou se na e-shop obraťte. Radost uděláte i těm, kteří hledají hudební nástroje či techniku pro instalace. Nahlédněte a přesvědčte se sami.