Fotopast na pozemku by dnes měla být samozřejmostí

Mnoho lidí může potvrdit, že už se jim přihodila situace, kdy museli čelit zlodějům na svém pozemku. Některým ukradnou zahradní náčiní, jiným se vloupají do domu a u některých si jen obhlíží, co by mohli vzít. Je velmi nepříjemný pocit, když víte, že kdokoliv může chodit po vašem pozemku a vy o tom ani nevíte. Pokud ještě nemáte fotopast, měli byste si ji co nejdříve pořídit, protože s tímto zařízením si konečně zajistíte pocit klidu a bezpečí.

Jaké má fotopast výhody

Jedná se o poměrně levný přístroj, který není o moc větší než digitální fotoaparát. Když si pořídíte fotopast Bunaty, která patří k nejlepším značkám, zajisté vás ihned zaujme její maskovaný vzhled. Fotopast stačí umístit na strom a rázem se z ní stane vaše tajné třetí oko, o kterém budete vědět jenom vy. Bude monitorovat vás pozemek tehdy, když spíte nebo když jste mimo domov. Na fotopasti je velmi citlivé PIR čidlo, které reaguje a tepelný pohyb. Když je zaznamenán, fotopast vetřelce ihned vyfotí. Jelikož fotopast reaguje ve zlomku sekundy, není možné záběru uniknout.

Fotopasti Bunaty disponují neviditelným nočním přísvitem, díky němu mohou vetřelce důkladně nafotit i v nočních hodinách, aniž by si toho všiml. Fotopast si můžete plně nastavit, zvolíte si, kdy má být aktivní a třeba také, jestli má zaznamenávat jen snímky nebo i videa.

Tyto přístroje jsou na baterie a můžete je tedy umístit naprosto kamkoliv. Jsou velmi odolné a v exteriéru vydrží spolehlivě fungovat po celý rok. Záznam ukládají na paměťovou kartu a vy si ho můžete zpětně prohlížet na těle fotopasti nebo třeba na svém počítači. Pokud chcete mít aktuální přehled o každé hrozbě, zvolte GSM fotopast, která vám bude pořízené snímky ihned odesílat na telefon formou MMS nebo na váš email. Vyberte si svou fotopast na fotopasti-bunaty.cz.