Tisk pro vás a firmu – co nechat potisknout?

Pro své podnikání hledáte nové možnosti propagace? Není divu, každý se snaží využít boom, který se za posledních pár let odehrál v reklamě a především té, která je vedena online formou. Nesmíte zapomínat také na offline reklamu a ideálně vše dohromady spojit. Online forma vám pomáhá? Nyní bude fajn, když se zaměříte na offline verzi. Jak doručujete svým klientům produkty? V krabičkách? Obálce? Lepíte nebo balíte své zboží? Pak určitě využíváte obalové materiály všeho druhu. A právě to je prostor, který je nevyužitý. Změňte to! A vaši firmu uvidí každý!

Obalový materiál s reklamou

Bez obalu by to pravděpodobně nešlo. Kam zabalíte svůj produkt, který prodáváte dál a odesíláte svým zákazníkům. Takový obal musí něco vydržet, ale měl by také vypadat dobře a reprezentativně. Potisk obalů je ideálním řešením. Necháte si vyrobit krabičky, balicí papíry, lepicí pásky, obálky nebo samolepky na míru pro sebe i své podnikání. Je to velmi jednoduché. Vyberete vzhled, motivy, logo firmy, název firmy a pak už jen dáte pokyn k výrobě. Zvýšíte tak své šance na trhu a jdete správným směrem.

Potiskneme krabičky

Do nich uložíte všechny nabízené produkty – velké, malé, dlouhé, krátké, objemné a podobně. Když bude krabička moderní a mít i vlastní design, zákazníky to potěší. Navíc si snadno zapamatují vás i vaši firmu, která na krabičkách musí být uvedena. Výroba krabiček se vám tak může postarat o nové zákazníky, které osloví právě vzhled nebo logo, které uvidí u někoho jiného na krabičce.

Novoročenka pro klienty

Tisk novoročenek je záležitostí, kterou se firmy zabývají už dlouhé roky. Popřát šťastný nový rok všem okolo, s vlastní grafikou, logem firmy nebo třeba také s osobním přáním je ideální možnost, jak se připomenout klientům a dát jim najevo, jak jsou pro vás důležití.