Kvalitní tisk od profesionálů

Návrhy, výrobu a tisk propagačních materiálů a vizitek by rozhodně neměl podcenit žádný podnikatel. Je to jedna z prvních věcí, která se dostává k jeho budoucímu zákazníkovi či klientovi. Může jej upoutat nebo naopak odradit. Služby na profesionální úrovni poskytuje společnost ABC tiskárna, která nabízí tisk ofsetový, digitální i velkoformátový. Nechat si zde však můžete vytvořit i reklamní stojany a další zajímavé produkty. Podrobné informace k jednotlivým kategoriím tisku naleznete na e-shopu e-abctiskarna.cz.

Papírovým vizitkám ještě neodzvonilo

Možná si nyní říkáte, že v dnešní digitální době jsou vizitky již přežitkem. Omyl je však pravdou. Papírové vizitky jsou stále žádané. Společnosti i jednotlivci je využívají velmi hojně. Je to ideální možnost, jak mít důležité informace stále po ruce. Nikdy nevíte, kdy a kde potkáte potenciálního klienta či zákazníka a ne všude je možnost předání kontaktu elektronickou formou. Tisk vizitek není nic složitého a máte je vždy u sebe. E-abctiskarna nabízí tisk vizitek různého druhu i designu.

Potěšte potřebnou drobností

Pokud chcete klientovi darovat něco praktického a zároveň takového, co bude fungovat jako efektivní reklama, pak jsou vhodnou volbou malé kapesní kalendáříky. Jejich rozměry jsou podobné klasickým vizitkám, jsou přehledné a vzhledem k tomu, že je lze tisknout oboustranně, můžete na ně nechat natisknout také logo, fotografii a další kontaktní údaje.

Oslovte velké množství obyvatel

Potřebujete rychle a efektivně oslovit širokou veřejnost? Pomohou vám letáky. Můžete si objednat jak letáky klasické, tak i skládané letáky, které jsou ideální formou pro prezentaci, při níž je potřeba uvést větší množství informací. Pokud umístíte na přední stranu letáku zajímavý obrázek, či text a vzhledem k tomu, že člověk je tvor zvídavý, rozhodně si získáte velkou pozornost.