Prémiový kratom z Bornea vám dodá energii a sníží stres

Dnešní svět je vyčerpávající. Jsme neustále zavaleni povinnostmi. Úkoly se na nás hrnou ze všech stran a není snadné zachovat vždy klidnou hlavu a vyhnout se stresu. A přitom to může být tak snadné – s pomocí kratomu.

Kratom pomáhá

O kratomu panuje mnoho předsudků a řada lidí ho proto odsuzuje ještě dřív, než ho dobře poznají. Přitom v České republice je kratom legální – a stejně tak je dovolený i v řadě dalších států Evropské unie i světa. Tento zázrak z Bornea dokáže přinést uvolnění, vnese do vašeho života pohodu, zvedne vám náladu, zažene stres a přinese vám kýžené uklidnění. Zároveň je prokázáno, že po kratomu budete mít mnohem víc energie, budete odhodlanější čelit novým výzvám. A prokazatelně pomáhá i proti bolesti.

Byliny pro lepší život

Možná už jste zaslechli, že existuje bílý kratom, červený kratom, zlatý kratom nebo zelený kratom. Přitom ale všechny typy kratomu pocházejí z jednoho jediného druhu stromu, kterým je Mitragyna Speciosa. To, co kratomu dodává jeho typickou barvu, je způsob následného zpracování listů, typ sbíraných listů a také odlišný postup při jejich sušení.

Stromy Mitragyna Speciosa můžete vidět přirozeně růst v mnoha zemích jihovýchodní Asie. Ovšem ty určené pro výrobu kratomu najdete výhradně na Borneu. Důvodem není nic jiného než legislativa.

Na Borneu se pěstují i sadbové stromky, jejichž listy se v určité fázi růstu otrhávají, suší a následně se melou na prášek, jemuž se říká právě kratom. Jde tedy skutečně o čistě přírodní prostředek, jehož užívání navíc není žádnou novinkou. Je založeno na tisíciletích zkušeností indonéských farmářů.

A na GreenHerbs.cz najdete pouze takovýto kratom nejvyšší kvality.

Na kvalitě záleží

Pokud nemáte žádné zkušenosti s kratomem, tak samozřejmě nepoznáte, zda je kvalitní. A smutným faktem je, že kratom v České republice prodává mnoho obchodníků a e-shopů – a ne všichni nabízí prvotřídní zboží. GreenHerbs.cz si oproti tomu zakládá na kvalitě a nabízí ten nejlepší možný kratom. Jak to poznáte?

Jednoduše tak, že na e-shopu najdete pouze kratom dodávaný přímo indonéskými farmáři. Jejich práce už je léty prověřená, majitelé e-shopu GreenHerbs.cz se s nimi osobně znají a přátelí se – a tito zkušení farmáři z Bornea sklízejí i zpracovávají listy z Mitragyna Speciosa výhradně svými tradičními postupy. To znamená, že proces sušení nijak neuspěchávají a nepoužívají při něm žádné průmyslové postupy.

Výsledkem je prvotřídní kratom, který zaručuje, že i účinky budou prvotřídní.

Ne průmyslovému zpracovávání

Ptáte se, proč je červený kratom nebo třeba zlatý kratom od GreenHerbs.cz mnohem kvalitnější než od jiných obchodníků? Jednoduše proto, že je zpracováván tradičními postupy. Většina kratomu nabízeného po světě je totiž průmyslově zpracovávána, což mu ubírá mnoho na účinnosti i na síle. Poctivě tvořený kratom přitom poznáte právě podle toho, že funguje, jak má.

Dodá vám energii, uvolníte se, můžete lépe relaxovat, zmizí stres a budete se rázem cítit svobodní a spokojení. Teprve tehdy pochopíte, jaké má kratom účinky a proč se vyplatí vsadit na tento přírodní zdroj klidu a rovnováhy.