Fakta, která jste o marihuaně netušili 1. část

O škodlivosti a pozitivních zdravotních účincích toho již bylo napsáno mnoho. Marihuanu mnoho lidí kouří pro její účinky, kdy navozuje příjemný stav euforie, jiní ji kouří, aby zahnali bolesti způsobené závažným onemocněním. V našem článku se dozvíte fakta, která jste možná o marihuaně netušili.

Vliv marihuany na spermie je pozitivní

Ačkoliv se dlouho věřilo, že kouření marihuany způsobuje u mužů nízký počet spermií. Studie, která proběhla na Havardu ukázala přesný opak. Ejakulát uživatelů marihuany obsahoval více spermií než nekuřáků. Pak něčemu věřte.

Marihuana není legální jen v Holandsku a na Jamajce

O volném prodeji marihuany na Jamajce a v Holandsku ví každý, ovšem existují i další země, kde je marihuana beztrestná. Nejvíce překvapivou zemí, kde můžete marihuanu zakoupit na tržnici je Severní Korea. Peru, Uruguayi a některé státy v Americe jsou dalšími zeměmi, kde si můžete jointa beztrestně opatřit a vychutnat.

Který národ je největšími uživateli marihuany?

Tipnete si, který evropský národ patří mezi největší uživatele marihuany? Možná budete výsledkem překvapeni, že to nejsou Češi, jsme až na čtvrtém místě. Největší spotřeba marihuany je na Islandu, důvodem je pravděpodobně velmi drahý alkohol. Druhé místo obsadilo USA.

Kolik lidí kouří marihuanu?

Na světě je 162 miliónů kuřáků marihuany, což je neuvěřitelné číslo. Je to 16x víc než je počet obyvatel v České republice a více než je obyvatel v celém Rusku nebo Bangladéši.