Jak poznat, které zpravodajství je nejkvalitnější?

Sledujete zpravodajství? A které to je? V minulosti bylo sledování zpravodajství snadné, bylo jen několik kanálů a několik hlavních denních tisků. V dnešní době existuje mnoho televizních kanálů, nespočet novin a rovněž obrovské množství online zpravodajství. Právě zpravodajství na internetu je nejpopulárnější, protože je zdarma a je dostupné kdykoliv potřebujete.

Které z nich je však nezávislé? Které z nich poskytuje nejdůvěryhodnější informace? Které přináší nejvíce článků? Každé zpravodajství má svého majitele a bohužel jen málokdy lze poznat, jestli novinky slouží k informovanosti nebo k manipulaci s veřejným míněním. Z hlediska obsahu se jednotlivá zpravodajství často liší a je to dané zejména tím, že se každý den odehraje velké množství událostí a je jen těžko představitelné, že by dokázal jeden portál pokrýt všechny důležité události. Neexistuje tedy lepší způsob k porovnání kvality zpravodajství než jich sledovat více a udělat si ucelený obrázek.

Mějte přehled o všem

Pokud chcete sledovat větší množství zpravodajství najednou, nejlepším pomocníkem pro vás bude portál https://www.cerstvezpravy.cz/. Ten slouží k monitorování nejen zpravodajství, ale všech kvalitních českých magazínů. Obsah všech těchto magazínů je stručně zobrazen na webu formou titulků. Na jednom webu tak můžete sledovat všechny články na všech webech, které v daný den vyšly. Všechny články jsou přehledně rozděleny do tématických kategorií, od zpravodajství až po sport, kulturu, články pro ženy aj. Články zde nejsou celé, jen titulky článků, pokud vás nějaký zaujme, můžete na něj kliknout a budete odkázáni přímo na článek.

Tento projekt vám ušetří mnoho času, protože zde uvidíte všechny články na jednom místě a nemusíte každý z webů navštěvovat zvlášť. Budete mít větší přehled o tom, co se každý den událo, takže už si nemusíte vybírat, které zpravodajství budete sledovat, s portálem Cerstvezpravy.cz můžete sledovat všechna najednou.