Peněženky, klíčenky, pouzdra pro každou příležitost

Mezi výrobky z pravé kůže patří i různé módní doplňky, které jsou ovšem velice užitečnými pomocníky. Obzvláště peněženky jsou předmětem denní potřeby, a to i v době, kdy roste počet plateb kartami a jinými nepeněžními způsoby. Kvalitní kožená peněženka pánská nebo dámská bude stále žádaným zbožím, neboť vypovídá, o jakého člověka se jedná.

Sortiment obchodu AHAL

Žádaným zbožím jsou jak pánské, tak dámské peněženky. Každý muž se ve společnosti rád pochlubí nejen kvalitním oblečením, ale také různými doplňky. Těmi nejluxusnějšími jsou výrobky z kvalitní pravé kůže, jako jsou například pánské opasky, peněženky, pouzdra na doklady a platební karty, klíčenky a další drobnosti. Pánské peněženky jsou buď velké, určené do náprsní kapsy saka či bundy, nebo malé, které se vejdou do zadní kapsy kalhot.

Kožené doplňky

Mezi praktické doplňky se řadí také kožené klíčenky, které zejména mužům ušetří spoustu peněz za nové kalhoty. Řada mužů totiž nosí klíče různě po kapsách, které se tak brzy roztrhnou. Klíčenka ochrání pánům jejich kapsy u kalhot, ale i dámy si mohou díky klíčence ochránit věci v kabelce i samotný vnitřek kabelky. V souvislosti s klíčenkami je třeba zmínit také přívěsky na klíče. Populární jsou zejména přívěsky pro motoristy, jelikož mají vyznačený název nebo logo příslušné značky automobilu.

Kožená pouzdra

Vedle peněženek a nejrůznějších kožených doplňků prodává obchod AHAL také kvalitní kožená pouzdra. Například pouzdra na doklady či platební a klubové karty zbaví pány nevzhledně vyboulené zadní kapsy kalhot. Nemusí totiž nosit vše v peněžence, ale doklady a karty vloží do elegantního pouzdra. V nabídce obchodu jsou také dolarovky nebo měšce na mince.

Víte co je flipové pouzdro?

Jedná se o nejčastější typ pouzder, která jsou určena především na mobilní telefony. Přístroj se do tohoto pouzdra jednoduše zacvakne a chráněn je i displey. Vyrobena jsou zpravidla z látky nebo koženky, ta nejluxusnější z pravé kůže. Flipové pouzdro může sloužit i jako stojánek, a to tak, že jednoduše složíte vrchní díl v půlce a opřete jej o záda telefonu.