Vyrobte si náramek z minerálů. Není na tom nic složitého

Náramky z minerálů si nacházejí stále více příznivců. A nejen pro svoje léčivé vlastnosti, které vycházejí z pověr a lidových mýtů. Náramky vyrobené z minerálů mohou být i stylovým doplňkem ke každému outfitu. Můžete si je vyrobit i doma. Není na tom nic složitého. Postačí si pořídit pružný elastomer a příslušné minerální korálky, které jsou k dostání jako kuličky nebo sekané kousky. Minerály můžete doplnit přívěskem, ideálně z chirurgické oceli.

Minerály především pro ženy

Většina žen dává přednost jemným barvám. Takovou nabízí třeba růženín. Po dlouhá staletí bývá tento minerál spojován s láskou. Dalším oblíbeným minerálem je nádherně fialový ametyst. Jedná se o jednu z odrůd křemene. Používají jej ti, kdo chtějí meditovat. Bývají mu přisuzovány uklidňující vlastnosti a údajně pomáhá nastolovat rovnováhu mysli a emocí. Účinky kamenů zesiluje křišťál, který bývá vnímán jako kámen univerzální.

Minerály pro muže

I muži si oblíbili minerální náramky a to díky jejich netradičnímu vzhledu. Velké oblibě se těší láva. Její původ je v sopečné činnosti a již od dob minulých je lávovým kamenům přisuzována síla sopky. Jedná se o minerál černé barvy, se zvrásněným povrchem a nepatrnými otvůrky. Mezi ochranné kameny se řadí také tygří oko. Tento minerál se velice podobá oku kočkovitých šelem, možná právě díky tomu získal své jméno. V pánském náramku se často setkáme i s hematitem. Jedná se i minerál těžší, stříbřitě šedé barvy.

MAGIE PŘÍRODY

Pokud si chcete pořídit náramek již hotový, zavítejte na e-shop magieprirody.cz. Naleznete zde širokou nabídku minerálních náramků z kuliček i kousků sekaných. Vytvořit si však můžete celou kolekci. E-shop totiž nenabízí jen náramky, ale také náušnice a přívěsky. Velmi oblíbené jsou i hmatky nebo stromečky štěstí, které v interiéru vytvářejí originální dekoraci.